امروزه اهمیت داشتن سایت برای مشاغلی نظیر مراکز شرکت‌ها، مراکز درمانی، مؤسسات و… بر کسی پوشیده نیست. به همین منظور صدها شرکت در سطح کشور به طراحی سایت به شیوه‌ها و قیمت‌های گوناگون می‌پردازند. اگر ساکن گیلان و علی الخصوص شهر رشت هستید ما دلایل خوبی برای شما داریم تا دامون را به عنوان مجری پیاده‌سازی و پشتیبان سایت‌های خود انتخاب کنید.

 

دسترسی فیزیکی به تیم طراحی دامون

در صورتی که بخواهید سفارش طراحی سایت خود را به یکی از صدها شرکت سراسر کشور بدهید مجبور خواهید بود تا کلیه خواسته‌های خود را به صورت مکتوب و یا به صورت تلفنی با برنامه‌نویسانی که صدها کیلومتر با شما فاصله دارند مطرح کنید.

بر خلاف روال رایج ما در دامون این امکان را به شما می‌دهیم تا پیش، در هنگام و پس از پیاده‌سازی پروژه خود به صورت حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بدین منظور این امکان را داریم تا از شما دعوت کنیم تا در یکی از دفترهای دامون در سراسر رشت حضور به عمل آورید. همچنین در صورت تمایل کارشناسان ما به طور رایگان در محل شما حاضر خواهند بود.

 

رنج قیمت منصفانه با حذف تبلیغات

ما در دامون هزینه‌ای بابت تبلیغات و بازاریابی پرداخت نمی‌کنیم. تمامی مشتریان دامون بر اساس حسن اعتماد و طی سال‌ها فعالیت این مجموعه به سراغ ما آمده‌اند. عدم سرمایه‌گذاری در تبلیغات سبب شده است که هزینه تمام شده برای مشتریان‌مان بسیار کمتر از رقبایمان باشد.

این تنها یک ادعا نیست، کافیست تا همین حالا خودتان کیفیت سایت‌هایی که پیش از این پیاده‌سازی کرده‌ایم را با قیمت‌های مندرج در پنل کاربری دامون مقایسه کنید.

 

برای ما همه چیز مادی نیست!

درست است که تمام مشاغل برای کسب درآمد به وجود می‌آیند ولی حفظ مشتریان و رضایت آن‌ها برایمان مهم‌تر از یافتن مشتریان تازه است. همانگونه که پیش‌تر اشاره کردیم ما هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات نمی‌کنیم و این رضایت مشتریان‌مان است که مشتریان تازه را راغب به همکاری با دامون می‌کند. به همین خاطر به صرف یافتن یک مشتری تازه به آن‌ها دروغ نمی‌گوییم و سعی نمی‌کنیم که به هر نحوی که شده قرارداد تازه‌ای را از آن خودمان کنیم!

ما در دامون پیش از آنکه پروژه طراحی سایت شما را قبول کنیم در مورد انگیزه‌هایتان برای داشتن سایت و خواسته‌هایتان خواهیم پرسید. در صورتی که نیازی به داشتن سایت نداشته باشید و یا حتی تصور اشتباهی از داشتن یک سایت و کسب سود از آن داشته باشید صادقانه آن‌ها را به شما گوشزد خواهیم کرد و از همان ابتدا جلوی ضررتان را خواهیم گرفت!

 

حمایت از کسب و کارهای بومی و حمایت متقابل دامون از شما

ما در دامون به حمایت از کسب و کارهای گیلانی و مازندرانی اعتقاد داریم. به همین خاطر شرایط ویژه‌ای را برای مشاغل گیلانی و مازندرانی در نظر گرفته‌ایم. همچنین سایت‌هایی که در راستای فرهنگ، زبان و ادبیات گیلکی فعالند از تخفیف و شرایط پرداخت ویژه‌ای بهره‌مند هستند.

شما نیز می‌توانید با حمایت از دامون و سفارش طراحی سایت‌تان به دامون، در این چرخه سهیم باشید. با سفارش طراحی سایت از دامون این اطمینان را خواهید داشت که مبلغ پرداختی‌تان از گیلان خارج نخواهد شد و این مبلغ نهایتا در همین استان خرج خواهد شد.