کلینیک پوست، مو و زیبایى الماس رشت یکى از بهترین، بزرگترین و مجهزترین مراکز زیبایی پوست و مو در گیلان است. این کلینیک همگام با کشور‌های پیشرفته اروپایی و ایالات متحده آمریکا به جدید‌ترین و بروز‌ترین دستگاه‌ها، تجهیزات و دستاورد‌های دانش و فناوری روز دنیا مجهز است و خدمات تشخیصی و درمانی پوست و مو را با بالاترین سطح کیفیت به مراجعین و هموطنان ارائه می‌دهد.

این کلینیک نه تنها با خدمات تخصصی خود به ارائه بهترین راهکارها به مراجعه‌کنندگان خود می‌پردازد بلکه با ارائه مشاوره‌های دقیق و رایگان از هزینه‌های آشکار و پنهان مشتریان کاسته و به سلامت و زیبایی آنان می‌پردازد.

شایان ذکر است که به منظور ارائه مشاوره‌های بهتر و رایگان به شهروندان، سایتی به این منظور با آدرس Almas.Clinic در نظر گرفته شده است. در سایت کلینیک زیبایی الماس شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به ده‌ها نمونه کار و همچنین ده‌ها مقاله رایگان دسترسی داشته باشید.

این باعث افتخار ما در مجموعه دامون است که طراحی سایت کلینیک الماس را به عهده داشتیم و در کنار آن امنیت، تولید محتوا در سایت، صفحه اینستاگرام سایر شبکه‌های اجتماعی الماس را به عهده گرفته‌ایم.